Educatieve Voorziening AMC/VUmc

Like ons op Facebook!

Amsterdam

ABC Onderwijsadviseurs
Eddy Dirkmaat
06 - 316 315 33
edirkmaat@hetabc.nl Bianca Vlaar
06 - 316 316 09
bvlaar@hetabc.nl Baarsjesweg 224
1058 AA Amsterdam

Stichting Onderwijs aan Zieke Kinderen Thuis in Amsterdam
Jantien Taams
www.huisonderwijsamsterdam.nl Grote Kerkstraat 35
1135 BC Edam
0299 - 374 242

Ambulante Begeleiding Amsterdam
www.abamsterdam.nl Rijksstraatweg 145
1115 AP Duivendrecht
020 - 774 56 50

Drostenburg
speciaal onderwijs en revalidatie
drostenburg@orion.nl Drostenburg 1
1102 AM Amsterdam
020 - 398 77 55

Orion College
voor langdurig zieke kinderen
locatie A.G. Bell
agbell@orion.nl Zekeringstraat 45
1014 BP Amsterdam
020 - 611 12 13

Albert Schweitzerschool
speciaal onderwijs voor
langdurig zieke kinderen

lzk@albertschweitzerschoolhaarlem.nl Planetenlaan 168
2024 EW Haarlem
023 - 525 30 50




rondom Amsterdam

SBD Zaanstreek-Waterland
Leanne Alberink
l.alberink@sbzw.nl Arina Godvliet
a.godvliet@sbzw.nl Saskia Peen
s.peen@sbzw.nl Postbus 811
1440 AV Purmerend
0299 - 78 34 50

OZL Flevoland
Anneke Zelhorst
anneke.zelhorst@ijsselgroep.nl 06 - 140 040 80
Barbara Thijssen
barbara.thijssen@ijsselgroep.nl 06 - 506 754 34
Het Ravelijn 1 - 11
8233 BR Lelystad

OnderwijsAdvies
vestiging Hoofddorp
Anita Guth
a.guth@onderwijsadvies.nl 023 - 510 00 00
Saskia Wittekoek
s.wittekoek@onderwijsadvies.nl 023 - 510 00 67
Planetenweg 115
2132 HL Hoofddorp

OBD Noordwest
Inge Schelvis
ischelvis@obdnoordwest.nl 06 - 523 422 18
Riet Hubbers
rhubbers@obdnoordwest.nl 06 - 466 461 54
Hans Fehling
hfehling@obdnoordwest.nl 06 - 116 260 13
Karin de Wit
kdewit@obdnoordwest.nl 06 - 158 970 53
Marja Hofstee
mhofstee@obdnoordwest.nl 06 - 116 260 05
Ina Ruyter
iruyter@obdnoordwest.nl 06 - 523 426 07
Postbus 80
1620 AB Hoorn