Educatieve Voorziening AMC/VUmc

Like ons op Facebook!

Medewerkers



Hoofd:


Carla Hendriks carla@educatievevoorzieningamsterdam.nl

Consulenten: PO VO AMC VUmc

Berber Berghuis
x x
berber@educatievevoorzieningamsterdam.nl

Remi Pankras x
x
remi@educatievevoorzieningamsterdam.nl

Ingrid de Jong x x x
ingrid@educatievevoorzieningamsterdam.nl

Lia de Jonghe
x
x lia@educatievevoorzieningamsterdam.nl

Martijn Kramer
x x
martijn@educatievevoorzieningamsterdam.nl

Saskia Meijer x
x
saskia@educatievevoorzieningamsterdam.nl

Marijke Smienk x
x
marijke@educatievevoorzieningamsterdam.nl

Bianca Vlaar x x
x bianca@educatievevoorzieningamsterdam.nl

Vacatures

Op dit moment zijn er geen vacatures bij onze organisatie.

Stages

  • 3e- en 4e-jaars PABO-studenten kunnen stage lopen bij de Educatieve Voorziening in het Emma Kinder Ziekenhuis/AMC voor een kortdurende aaneengesloten periode.
  • Een LIO-stage kan de EV niet aanbieden. Hiervoor is de organisatie te klein.
  • Een oriënterend bezoek van één dag of een dagdeel is mogelijk voor PABO-studenten.
  • Neem voor informatie en aanmelding contact op met Carla Hendriks.